Sushi Bar

Sushi Bar

Organizując imprezę i zamawiając obsługę cateringową można zamówić niemal wszystko. Nie jest tak, jak wydaje się niektórym, że zamawia się jedynie....

catering, gastronomia, jedzenie

Wypożyczalnia gastronomiczna

2014-05-20 | Paweł Sozański

Organizując imprezę i zamawiając obsługę cateringową można zamówić niemal wszystko. Nie jest tak, jak wydaje się niektórym, że zamawia się jedynie jedzenie wraz z jego dostarczeniem. Równie dobrze można skorzystać z opcji zamówienia personelu wspomagającego obsługę gości. Jest to szczególnie istotne wówczas, gdy organizuje się naprawdę dużą imprezę, a liczba zaproszonych gości sięga nawet kilkuset osób.

Wypożyczalnia gastronomiczna oferuje niemal wszystko, co potrzebne do kompleksowej obsługi przyjęcia. Wypożyczyć można więc kompletne zastawy stołowe z porcelany, podgrzewacze, termosy, warniki, zaparzacze, tace, salaterki, deski, półmiski, platery, patery. Wypożyczalnie nie ograniczają swojej oferty jedynie do zastawy stołowej. Pełniąc kompleksowe usługi udostępniają również możliwość wypożyczenia krzeseł bankietowych, hotelowych, stołów, stołów koktajlowych, stołów plastikowych, pokrowców na krzesła, stojaków bankietowych, barów mobilnych, a także stojaków na tort czy wózków kelnerskich.

Wypożyczalnia gastronomiczna to także wypożyczalnia krzeseł oraz wypożyczalnia naczyń. Jednym słowem wszystkiego, od najmniejszych nawet akcesoriów począwszy, co może przydać się do doskonałej organizacji imprezy. Warto korzystać z ofert firm specjalizujących się w wyposażaniu przyjęć, ponieważ zakup ogromnych ilości szkła czy mebli zwyczajnie organizatorowi imprezy się nie opłaca.

Skojarzone z tym artykułem:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: