Sushi Bar

Sushi Bar

Czy meble kuchenne muszą być nudne? Oczywiście że nie. Czy kuchnia może być funkcjonalna, dobrze zaprojektowana i bez wad? Oczywiście że, tak. Swoją....

dom, wnętrze, szafa, kuchnia

Meble Kuchenne

2017-11-28 | Joanna Harasimowicz

Czy meble kuchenne muszą być nudne? Oczywiście że nie. Czy kuchnia może być funkcjonalna, dobrze zaprojektowana i bez wad? Oczywiście że, tak. Swoją kuchnie możesz zaprojektować tak aby była odpowiedzią na wszystkie twoje potrzeby a pomogą ci w tym nowoczesne szuflady kuchenne i systemy szuflad. 

Są one w pełni konfigurowalne poczynając od tak podstawowych rzeczy jak wymiary, kolory, faktura drewna, rodzaj połysku, okucia meblowe itp. Takie meble to odpowiedź dla każdego kto lubi i ceni sobie dokładność, precyzję, idealne spasowanie i niezawodne działanie oraz wysoką jakość. Ten rodzaj mebli cechuje się wysoce funkcjonalnym charakterem ale i nietuzinkowym wyglądem. Szereg otworów i mocowań umożliwia ustawienie tylu półek ile nam potrzeba ale również na odpowiadającej nam wysokości. Dowiedz się więcej tutaj

Możliwe jest również dowolne wybranie strony po której będą znajdować się zawiasy do mebli co skutkuje możliwością otwierania drzwiczek w dowolnie wybraną przez nas stronę. Meble świetnie nadają się pod zabudowę i nie przeszkadza im absolutnie nietypowy wymiar powierzchni czy wnęki kuchennej wszystko wystarczy dokładnie wymierzyć a potem zaprojektować układ w ten sposób aby jak najbardziej odpowiadał naszym potrzebą. 

Szereg kolorów faktur i rodzajów drewna oraz oklein powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie co odpowiada jego gustom i potrzebą. Wszystko to pozwala na zaprojektowanie swojej kuchni marzeń a fakt zabudowy mebli pomaga w utrzymaniu ich w czystości oraz powoduje iż "zabrane" zostaje dużo mniej powierzchni niż w przypadku mebli nieprzeznaczonych pod zabudowę.

Skojarzone z tym artykułem:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: