Sushi Bar

Sushi Bar

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Rodziny zjeżdżają się na wspólną wieczerzę, szkoły wystawiają przedstawienia bożonarodzeniowe a dzieci....

restauracja, gastronomia, jedzenie

Kosz delikatesowy dobry na każdą okazję

2014-12-04 | Joanna Harasimowicz

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Rodziny zjeżdżają się na wspólną wieczerzę, szkoły wystawiają przedstawienia bożonarodzeniowe a dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja. W firmach trwa gorący okres spowodowany kończącym się rokiem ale niemal każda firma znajduje czas na wysłanie paczek do swoim klientów i pracowników.

Poszukując prezentu, który wysłać można w imieniu firmy do kontrahentów i współpracowników wziąć pod uwagę należy kosz delikatesowy wypełniony wybranymi produktami. Wypełnienie wybrać można indywidualnie. Znając upodobania smakowe osoby, którą chce się obdarować dobrać można na przykład tylko zdrową żywność czy produkty konkretnej firmy. Wysyłając prezent do zagranicznych kontrahentów pochwalić się można polskimi słodyczami.

Te kosze zdobione są bombkami, tasiemkami, gałązkami i wszystkim co kojarzy się z zimą i świętami. Wygląda to elegancko i jest to świetny pomysł na świąteczny prezent dla każdej firmy niezależnie od branży jaką zajmuje się dane przedsiębiorstwo.

W koszach znajdować się mogą słodycze nawiązujące do świąt takie jak trufle, pierniczki ale i czekoladowe Mikołaje i cukrowe laski. Zapach pomarańczy i mandarynek nieodłącznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem dlatego też w koszu owocowym nie może ich zabraknąć. Kosz może być również wypełniony pieczonymi mięsami, które na wielu stołach pojawiają się tradycyjnie.
Najpopularniejsze są kosze mieszane czyli takie w których znajduje się kawa, alkohol, słodycze, ozdoby choinkowe i metalowe foremki.

Kosze prezentowe są dobrym pomysłem, ponieważ ich zawartość rozdana może być większej ilości pracowników lub rozłożona może zostać na firmowej Wigilii na stole. Jest to doskonały sposób na zacieśnienie więzów z klientami i kontrahentami a także sprawienie, że firma będzie się dobrze kojarzyć. Do kosza dodana powinna zostać kartka z oryginalnymi życzeniami, które nie będą sprawiały wrażenia spisanych z Internetu. Zawsze lepsze wrażenie robią życzenia spersonalizowane i nawiązujące bezpośrednio do odbiorcy.

Skojarzone z tym artykułem:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: