Sushi Bar

Sushi Bar jedzenie

Metody i sposoby na domowe przyrządzanie sushi ze składników dostępnych w Polsce....

jedzenie

Kosz delikatesowy dobry na każdą okazję

(...) firmy. Wysyłając prezent do zagranicznych kontrahentów pochwalić się można polskimi słodyczami.Te kosze zdobione są bombkami, tasiemkami, gałązkami i wszystkim co kojarzy się z zimą i świętami. Wygląda to elegancko i jest to świetny pomysł na świąteczny prezent dla każdej firmy niezależnie od branży jaką zajmuje się dane przedsiębiorstwo. W koszach znajdować się mogą słodycze nawiązujące do świąt takie jak trufle, pierniczki ale i czekoladowe Mikołaje i cukrowe laski. Zapach pomarańczy i mandarynek nieodłącznie kojarzy się z Bożym Narodzeniem dlatego też w koszu owocowym nie może ich zabraknąć. Kosz może być również wypełniony pieczonymi mięsami, które na wielu (...)

Wiecej podobnych:

Wypożyczalnia gastronomiczna

(...) Organizując imprezę i zamawiając obsługę cateringową można zamówić niemal wszystko. Nie jest tak, jak wydaje się niektórym, że zamawia się jedynie jedzenie wraz z jego dostarczeniem. Równie dobrze można skorzystać z opcji zamówienia personelu wspomagającego obsługę gości. Jest to szczególnie istotne wówczas, gdy organizuje się naprawdę dużą imprezę, a liczba zaproszonych gości sięga nawet kilkuset osób. Wypożyczalnia gastronomiczna oferuje niemal wszystko, (...)

Wiecej podobnych:

Jak przygotować menu restauracji?

(...) się to na większe oczekiwania wobec rodzimych restauratorów. Po powrocie z zagranicznych wojaży nadal chcielibyśmy jeść wyszukane posiłki. I tu pojawia się problem, bo niejedna restauracja skupia się bardziej na wymyślnych nazwach, niż na przygotowywaniu niebanalnych posiłków. Z reguły wszyscy popełniają bowiem ten sam błąd - przygotowują zbyt wiele pozycji i prześcigają się w konstruowaniu językowych karykatur, które rzekomo mają intrygować. Tymczasem badania niezbicie dowodzą, że (...)

Wiecej podobnych: