Sushi Bar

Sushi Bar gastronomia

Metody i sposoby na domowe przyrządzanie sushi ze składników dostępnych w Polsce....

gastronomia

Profesjonalny catering w Lublinie

(...) skupimy się tylko na nim. Jeśli zatem nie czujemy się najlepiej w roli kucharzy warto skorzystać z pomocy specjalistów i skorzystać z tego, że firma cateringowa urządzi wszystko za nas tak, byśmy mogli spokojnie cieszyć się spotkaniem. Obsługa imprez także może stanowić pewne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mówimy o większym gronie zaproszonych osób. Profesjonalna pomoc fachowców sprawi, że nasze przyjęcie będzie nie tylko wzbogacone doskonale przygotowanym i smacznym jedzeniem, lecz również zapewni nam gwarancje świetnej obsługi naszych gości oraz komfort psychiczny. To oczywiste, że pragniemy by organizowane przez nas przedsięwzięcia wypadły jak najlepiej, dlatego warto (...)

Wiecej podobnych:

Kosz delikatesowy dobry na każdą okazję

(...) Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Rodziny zjeżdżają się na wspólną wieczerzę, szkoły wystawiają przedstawienia bożonarodzeniowe a dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja. W firmach trwa gorący okres spowodowany kończącym się rokiem ale niemal każda firma znajduje czas na wysłanie paczek do swoim klientów i pracowników.Poszukując prezentu, który wysłać można w imieniu firmy do kontrahentów i współpracowników wziąć pod uwagę należy kosz delikatesowy wypełniony wybranymi produktami. Wypełnienie wybrać można indywidualnie. Znając upodobania smakowe osoby, którą chce się obdarować dobrać można na przykład tylko zdrową żywność czy produkty konkretnej (...)

Wiecej podobnych:

Sekrety kawy Arabica

(...) odmiany kawy Arabica, których jest ponad dwadzieścia, pochodzą przede wszystkim z plantacji w Kolumbii i Brazylii, a także z Afryki Równikowej, Indii oraz z wyspy Jawa. Kawa Arabica charakteryzuje się swoim łagodnym smakiem. Spowodowane jest to małą ilością kofeiny zawartej w prażonych ziarnach, której jest zaledwie około 1,5%. Sprawia to, że czarny napój nie jest taki gorzki, jak inne rodzaje kawy oraz nie jest tak bardzo intensywny. Swoją popularność wśród smakoszy zapewnia jej  wyśmienity aromat oraz lekko kwaskowaty smak, połączony z nutką owoców. Walory smakowe i zapachowe oczywiście zależą od kraju pochodzenia (...)

Wiecej podobnych:

Wypożyczalnia gastronomiczna

(...) co potrzebne do kompleksowej obsługi przyjęcia. Wypożyczyć można więc kompletne zastawy stołowe z porcelany, podgrzewacze, termosy, warniki, zaparzacze, tace, salaterki, deski, półmiski, platery, patery. Wypożyczalnie nie ograniczają swojej oferty jedynie do zastawy stołowej. Pełniąc kompleksowe usługi udostępniają również możliwość wypożyczenia krzeseł bankietowych, hotelowych, stołów, stołów koktajlowych, stołów plastikowych, pokrowców na krzesła, (...)

Wiecej podobnych:

Jak przygotować menu restauracji?

(...) Niezależnie od tego czy prowadzisz restaurację z domowym jedzeniem, osiedlową pizzerię czy nawet bar z przekąskami - menu musi być niebanalne. Coraz więcej podróżujemy, więc coraz więcej wiemy o jedzeniu z różnych zakątków świata. Polacy nie ograniczają się już tylko do śniadań kontynentalnych w hotelowych bufetach i obiadokolacji po powrocie z plaży czy zwiedzania. Wiele osób w ogóle rezygnuje z wykupowania wyżywienia na zorganizowanych wyjazdach, by spróbować lokalnych specjałów. Przekłada (...)

Wiecej podobnych:

Zdrowe gotowanie

(...) Bardzo wiele mówi się w ostatnim czasie o tak zwanej zdrowej kuchni. Wynika to przede wszystkim z  faktu wpływu odżywiania na zdrowie człowieka, co pociąga za sobą oczywiście bardzo poważne konsekwencje. Myśląc o zdrowiu, w kontekście diety, najczęściej skupiamy się na odpowiednim doborze produktów, porcjach zalecanych dla spożycia dziennie, oraz ewentualnie źródle z którego dokonujemy zakupu, zwłaszcza w kontekście surowców takich jak mięso, warzywa i owoce. Rzadziej natomiast nasza uwaga skierowana jest na kwestie związane z obróbką kulinarną tych produktów.Jednocześnie ten czynnik stanowi bardzo istotny, czy wręcz kluczowy aspekt w całokształcie naszych działań, ponieważ nawet zdrowe produkty, (...)

Wiecej podobnych: